Co umíme

KUCHYNĚ

Kuchyně jsou srdcem každého domova, proto jich také ročně vyrobíme desítky. Všechny kuchyňské linky navrhneme a přizpůsobíme Vašim požadavkům tak, aby byla celá linka nejen funkční a praktická, ale také, a to především, abyste se v ní cítili příjemně.

KOUPELNY

I taková skříňka pod umyvadlo dnes může být designovým prvkem a něčím, co naprosto změní ráz Vaší koupelny. Koupelnový nábytek tak nejen maximalizuje odkládací prostor v koupelně, ale také vyšperkuje i každou koupelnu.

SKŘÍNĚ, ŠATNY A CHODBY

Vestavěné skříně na míru efektivně využívají prostor v místnosti. Díky zakázkové výrobě si je  můžete upravit podle svých potřeb, takže se budou přesně hodit do vašeho prostoru.

PROVOZOVNY

U téměř žádné provozovny se v podstatě zakázkové výrobě nevyhnete. Každé zboží je jedinečné a regály na míru tak nejen správně organizují prostor Vašeho provozu, ale i prodávají Vaše zboží. Přehledně vystavené produkty usnadňují Vašim zákazníkům výběr.

OSTATNÍ NÁBYTEK

Máte svůj vysněný stůl, postel, skříňku, komodu nebo stolek na televizi? Rádi Vaše sny pomůžeme naplnit a vyrobíme Vám přesně ten jedinečný a Váš kousek.